E-mailFacebookGoogle+LinkedInTwitterYoutube
 
 

Registrace záruky

Nyní máte možnost zaregistrovat výrobky Veria online a zajistit si snadný přístup k rozšířené záruce. Další informace o záruce na naše výrobky najdete zde.

 

Vyplňte uvedené formuláře, uložte záruční list a potvrzení o nákupu a klepněte na tlačítko Odeslat. Následně obdržíte číslo záruky, které si uschovejte pro případ reklamace.

 

Číslo záruky je jedinečné a spojené s registrovaným výrobkem; proto můžete v jednom kroku registrovat pouze jeden výrobek. Pokud chcete registrovat více výrobků, musíte vyplnit formulář pro každý výrobek.

 

V případě reklamace kontaktujte společnost Veria, která vám pomůže na základě záručního listu a potvrzení o nákupu.

 

Můžete samozřejmě získat rozšířenou záruku, když jednoduše vyplníte záruční list v instalačním návodu a uschováte ho spolu s potvrzením o nákupu.

Kontaktujte Veria

Pokud máte dotazy nebo máte zájem o další informace o společnosti Veria nebo našich výrobcích, neváhejte nás kontaktovat.

Tel. +45 7022 5696

mail@veria.dk
Procházet
Procházet

Všechna pole označená * musí být vyplněna.

 
OK

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

> Show details
/*